شما اینجا هستید

اخبار برتر » شنبه، آغاز مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر تکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو “جام خلیج فارس” یادواره شهید تکواندوکار مدافع حرم محسن حججی، روز شنبه – ۱۶ بهمن‌ماه با حضور شش تیم راه یافته به این مرحله در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

در مرحله اول این دوره از رقابت‌ها، ۱۱ تیم در دو گروه (۵ و ۶ تیمی) با یکدیگر به رقابت‌ پرداختند که در نهایت تیم‌های مس سونگون ورزقان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، صنعت مس کرمان و پاس موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند.

طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ، در هفته اول از مرحله نهایی این رقابت ها، پاس به مصاف لوازم خانگی کن می‌رود؛ هوگوپوشان مس سونگون ورزقان با تکواندوکاران دانشگاه آزاد اسلامی مبارزه می‌کنند و آخرین دیدار نیز میان تیم‌های شهرداری ورامین و صنعت مس کرمان انجام می‌شود.

هفته دوم از این رقابت‌ها با دیدار دو تیم پاس و دانشگاه آزاد اسلامی آغاز خواهد شد؛ در دومین مبارزه، تکواندوکاران مس سونگون ورزقان برابر هوگوپوشان شهرداری ورامین صف آرایی می‌کنند و صنعت مس کرمان رو در روی لوازم خانگی کن قرار می‌گیرد.

در هفته سوم پاس با صنعت مس کرمان مبارزه می‌کند؛ مس سونگون ورزقان به مصاف لوازم خانگی کن می‌رود و شهرداری ورامین نیز رو در روی دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرد.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::