شما اینجا هستید

اخبار برتر » ساعی: با میل خودم از سرپرستی کاروان استعفا دادم/مجموعه فدراسیون پیگیر کارها هستند

۲/۵ - (۱ امتیاز)

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ هادی ساعی درباره شکایت جدید اعضای مجمع مبنی بر عدم حضور تیم لوازم خانگی کن و حضور تیم دانشگاه آزاد در مجمع انتخابات فدراسیون تکواندو گفت: من شکایت جدیدی ندیدم و تا آن جا که می‌دانم تیم لوازم خانگی کن کمیسیون ماده پنج را نداشت. با این حال من از این موضوع اطلاعی ندارم و همانطور که گفتم شکایتی هم از اعضای مجمع ندیدم.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت انتخابات فدراسیون تکواندو به کجا رسید، عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان برای مشخص شدن وضعیت انتخابات فدراسیون از نهاد ریاست جمهوری استعلام گرفته و ما هم منتظر هستیم به ما پاسخ بدهند. به هر حال فکر می‌کنم وزارت ورزش و جوانان باید بیشتر از ما به فکر وضعیت تکواندو باشد. هم‌اکنون مسابقات مهمی پیش‌رو داریم و باید هر چه سریع‌تر تکلیف تکواندو مشخص شود، همه هم به خوبی از شرایط مطلع هستند.

کاندیدای پست ریاست فراسیون تکواندو، با بیان اینکه انتظارات از وزیر ورزش و جوانان بالاست، عنوان کرد: سجادی به‌عنوان پدر ورزش و کسی که از اهالی ورزش بوده به خوبی از شرایط مطلع است و من فکر می‌کنم باید بیشتر از همه ما به مسائل حساسیت داشته باشد. امیدوارم وضعیت تکواندو و شرایطی که وجود دارد مورد توجه او و سایر مسئولان دیگر قرار بگیرد و هر چه زودتر این رشته المپیکی تعیین تکلیف شود.

ساعی در پاسخ به این سوال که در فدراسیون حضور پیدا می‌کند یا خیر، عنوان کرد: خیر من در فدراسیون حضور ندارم. مجموعه فدراسیون پیگیر کارها هستند. تکواندو یکی از رشته‌های مدال‌آور المپیک است که البته در دو المپیک قبلی آن طور که انتظار می‌رفت نتیجه نگرفت؛ الان هم وضعیت بلاتکلیف دارد. امیدوارم هر چه زودتر وضعیت این رشته تعیین تکلیف شود و از این بلاتکلیفی بیرون بیاید.

پرافتخارترین ورزشکار تاریخ المپیک ایران در پاسخ به این سوال که چرا از سرپرستی کاروان بازی‌های اسلامی استعفا داده است، عنوان کرد: من با میل خودم استعفا دادم به این خاطر که باید برای حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی برنامه‌ریزی می‌کردیم و من هم درگیر تکواندو هستم و اولویت من تکواندو است. به همین خاطر استعفا دادم و رحیمی سرپرست کاروان ایران را برعهده گرفت. من هم به‌عنوان معاون در کنار او هستم و شرایط را برای حضور کاروان قدرتمند ایران فراهم خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری آنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::