شما اینجا هستید

اخبار برتر » ساعی: از پولادگر خواهش می‌کنم همچنان در کنار ما باشد و کمک کند/ امیدوارم لیاقت اعتماد خانواده تکواندو را داشته باشم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هادی ساعی پس از برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو و انتخاب به‌عنوان رئیس این فدراسیون اظهار داشت: به نوبه خودم به خاطر زحمات پولادگر از ایشان تشکر می‌کنم. ما تمام روزهای خوش و افتخارات‌مان را با پولادگر داشتیم.

وی تأکید کرد: قدردان زحمات پولادگر بوده، هستیم و خواهیم بود و از همه خانواده تکواندو می‌خواهم دور هم باشیم. تکواندو برای ما اصل است و اگر نبود ما امروز دور هم نبودیم. از پولادگر خواهش می‌کنم همچنان در کنار ما باشد و کمک‌مان کند. تجربیات پولادگر را با هیچ پولی نمی‌شود خرید. امیدوارم نماینده خوبی برای تکواندو باشم.

«قرار نیست کسی را از مجموعه تکواندو بیرون کنم.»، ساعی با بیان این جمله گفت: انتخابات سختی بود و رقابت سخت و سنگینی برگزار شد، ولی در نهایت اعضای خانواده تکواندو تصمیم‌گیری کردند. امیدوارم که لیاقت اعتماد خانواده تکواندو را داشته باشم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا خانواده تکواندو دور هم جمع شوند. من اعتقاد دارم که هر کسی در تکواندو توانایی‌هایی دارد و من امیدوارم از این توانایی‌ها به نحو احسن بتوانیم استفاده کنیم.

رئیس جدید فدراسیون تکواندو در مورد برنامه‌های خود برای خروج این رشته از رکود فعلی اظهار داشت: ما برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتی را در نظر گرفته‌ایم و مهمترین بحث ما المپیک است. ما حدود دو سال و نیم وقت داریم که زمان کمی برای المپیک به حساب می‌آید. ما زمان کمی در اختیار داریم و باید هرچه سریع‌تر کسب سهمیه کنیم. ملی‌پوشان باید در تورنمنت‌های مختلف شرکت کنند و از طریق رنکینگ، سهمیه به دست بیاورند. به نظر من کمی عقب هستیم و باید سریع‌تر شروع کنیم تا از دنیا عقب نمانیم.

ساعی ادامه داد: ما مجبور هستیم که تیم امید را هرچه سریع‌تر راه‌اندازی کنیم تا پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان باشد. ما در رده نوجوانان و نونهالان، پتانسیل خوبی داریم ولی فاصله‌ای بین رده نوجوانان و بزرگسالان وجود دارد. نوجوانان ما وقتی وارد رده بزرگسالان می‌شوند، نمی‌توانند با این رده سنی رقابت کنند و کم کم محو می‌شوند. برای برطرف کردن این خلأ باید تیم امید را راه‌اندازی کنیم. در حال حاضر تعدادی از پتانسیل‌های تکواندو بیرون از گود هستند که باید از آنها استفاده کنیم.

قهرمان پیشین المپیک در مورد گرفتن سهمیه المپیک برای بانوان گفت: کسب سهمیه برای بانوان دور از دسترس نیست و ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. ما همه را به یک چشم نگاه می‌کنیم، چون معتقدیم که بانوان نیز توانمند هستند. تیم بانوان از نظر ما هیچ فرقی با تیم آقایان ندارد.

وی راجع به انتخاب گزینه نایب رئیسی فدراسیون گفت: هنوز در این مورد تصمیم نگرفته‌ام و باید بررسی‌های لازم را در مورد نایب رئیسی بانوان انجام دهم.

ساعی درباره تغییرات احتمالی کادر فنی تیم‌های ملی تصریح کرد: زمانی که مدیر فنی تیم‌های ملی بودم، سعی می‌کردم از تمام پتانسیل مربیان استفاده کنم. در آن سه سال حدود ۲۰ مربی را در رده‌های مختلف مورد استفاده قرار دادیم. من اعتقاد دارم باید از مربیانی که در لیگ هستند و بازیکن‌سازی می‌کنند استفاده کنیم. برنامه ما این است که اگر یک مربی بتواند چند بازیکن را به تیم ملی معرفی کند، حتماً در کادر فنی تیم ملی حضور داشته باشد. مربیان سایر استان‌ها نیز به صورت تصادفی در تیم ملی حضور خواهند یافت تا با تکواندو روز دنیا آشنا شود.

رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص اینکه رضا صالحی امیری سرپرستی او در کاروان ایران برای بازی‌های کشورهای اسلامی را تکذیب کرده است، اظهار داشت: نخستین رویداد پیش روی ما مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه خواهد بود که من رئیس کاروان هستم و باید در مورد زمان برگزاری اردوها تصمیم‌گیری کنیم. دوستان در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک دو بار به ریاست من در این کاروان رأی دادند یک بار به صورت کتبی و یک بار به صورت شفاهی دست بلند کردند. نگران این مورد نباشید.

وی درباره اینکه آیا با حضور شما می‌توان شاهد حضور رضا مهماندوست در تیم ملی باشیم، گفت: همانطور که گفتم ما از تمام پتانسیل‌های تکواندو استفاده خواهیم کرد. در مورد آقای مهماندوست هم ایشان فعلاً مشغول هستند، ولی اگر فرصتی پیدا شود حتماً در خدمت ایشان خواهیم بود.

ساعی در پایان یادآور شد: پولادگر سال‌ها تجربه در اختیار دارد و من به‌عنوان یک مدیر جوان از این تجربه نخواهم گذشت و از آن استفاده خواهند کرد. من از ایشان خواسته‌ام در کنار ما باشند و به ما کمک کنند. ایشان به زحمت زیادی برای خانواده تکواندو کشیدند و قدردان ایشان خواهیم بود.

منبع: تسنیم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::