شما اینجا هستید

اخبار برتر » دعوت هادی ساعی برای بازگشت خانواده تکواندو به خانه

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو روز گذشته برگزار شد و هادی ساعی با کسب ۲۹ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخابات شد.
پرافتخارترین المپین ورزش ایران و رئیس جدید فدراسیون تکواندو با انتشار متن ضمن تقدیر از جامعه تکواندو، خواستار وفاق و همدلی همه اهالی خانواده تکواندو برای بازگشت به روزهای اوج شده است.
متن یادداشت هادی ساعی را در زیر می‌خوانید:
به نام خداوند بخشنده مهربان
عرض سلام و ادب خدمت بزرگان تکواندو
ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری دخت نبی اکرم، خانم فاطمه زهرا(ع) و دومین سالگرد شهادت سردار دلها؛ بدینوسیله از تک تک  اعضای مجمع تکواندو که به اینجانب اعتماد کرده و سکان هدایت رشته این رشته المپیکی و پرافتخار را به بنده سپردند تقدیر و تشکر می نمایم.
همچنین از همه پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان ، داوران، اهالی تکواندو و اصحاب رسانه که در این مدت کنار بنده بودند صمیمانه تشکر می کنم.
پر واضح است که موسم انتخابات تمام شده و فصل همدلی و وفاق برای ساختن آینده ای روشن و بازگشت به روزهای اوج در فضای دوستانه و به دور از هر گونه بی اخلاقی فرا رسیده است.
رجا واثق داریم راه سختی پیش رو  بدون مشارکت کارشناسان، بزرگان و قهرمانان تکواندو نتیجه بخش  نخواهد بود. از همین رو از همه عزیزان دعوت می‌کنم برای رسیدن به این اهداف  و موفقیت‌های بزرگ به خانه خود، فدراسیون تکواندو آمده و یاری‌رسانی اینجانب باشند.
فرزند کوچک تکواندو
هادی ساعی

منبع: تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::