شما اینجا هستید

اخبار برتر » انتخابات دو قطبی فدراسیون تکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو قرار است روز ۱۵ دی ماه برگزار شود.

نگاهی به اسامی ثبت نام شدگان در انتخابات، یک انتخابات سه قطبی را نشان می داد. پولادگر رییس فعلی فدراسیون وهمراهان باوفایش (محمد جمشیدی، حسین حسین زاده، سیروس رضایی)، جمشیدسهرابی پای ثابت انتخابات چند دوره اخیر فدراسیون (شهرام اربابی، علی باوقار، پیوند گلزار، علی محمد بسحاق) و هادی ساعی.

پس از اعلام اسامی نفرات حائز شرایط داوطلبین پست ریاست فدراسیون به ناگاه ورق برگشت، مخالفان سنتی پولادگر که کاندید خود، جمشید سهرابی را از دست داده بودند مستاصل شده و برای رسیدن به منافع خود چاره ای جزائتلاف ودست به دامان شدن تنها گزینه موجود نداشتند.

اما مشکل بزرگی وجود داشت و آن هم تایید صلاحیت ساعی!!

این جا بود که دبیر وقت هیات تکواندو که به خاطر از دست دادن کرسی انجمن پاراتکواندو کمیته ملی پارالمپیک و اعزام نشدن خود به بازیهای پارالمپیک کینه ای عمیق از پولادگر به دل داشت وارد بازی شده و قول حل کردن مشکل صلاحیت ساعی را توسط رییس در ازای دادن پست نایب رییسی فدراسیون در کابینه ساعی به مخالفین داد.

مشکل بزرگتری هنوز وجود داشت و آن هم عدم مقبولیت ساعی برای کسب رای در مقابل رییس کهنه کار فدراسیون تکواندو؛

ساعی که هنوز یکسال از سیلی معروفش به دبیر سازمان لیگ تکواندو نگذشته است و عملکرد ضعیفش در کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک نیز ازمحبوبیت وی کاسته است با تغییر محسوس رفتار و نشاندن لبخند دائمی بر لبانش اهتمام زیادی در جلب اعتماد جامعه تکواندو گرفته است.

در این مسیر مخالفان سنتی پولادگر در لباس حامیان ساعی بازی جدیدی را شروع کرده و شایعه حضور پولادگر در وزارت ورزش را مطرح کرده اند تا بتوانند رای اعضای مجمع را به سوی خود جذب کنند.

و این داستان ادامه دارد…

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::