شما اینجا هستید

اخبار برتر » ۷ پاراتکواندوکار ایرانی در میان برترین های جهان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛  فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه دسامبر را اعلام کرد.

“فاطمه دودانگه” در وزن ۴۹- کیلوگرم (K44) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هفدهم را به خود اختصاص داده است؛ “رایحه شهاب” در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K44) با ۵۰/۷۰ امتیاز در رده دهم قرار گرفته و “مهتاب نبوی” با ۸۵ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42) با ۱۱۵ امتیاز در رده اول قرار گرفت و “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده هیجدهم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) با ۷۷ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه سومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) که بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک توکیو ایستاد با ۱۷۷/۵۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد. “علیرضا بخت” در این وزن در رده چهل و نهم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴K) با تصاحب مدال طلای پارالمپیک توکیو و ۲۴۰/۷۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده یازدهم را به خود اختصاص داد.

منبع: سایت فراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::