شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلمانی: رقبا با تمام توان در مسابقات جهانی ناشنوایان حضور داشتند

Rate this post

علی سلمانی سرمربی تیم ملی پومسه ناشنوایان در گفتگو اختصاصی با تکواندو پلاس در خصوص قهرمانی در مسابقات جهانی گفت: این رقابت‌ها برای اولین بار و به میزبانی ایران برگزار شد که خدا را شکر به بهترین شکل به پایان رسید و تیم ملی ایران توانست بهترین عنوان یعنی قهرمانی را بدست آورد.

وی ادامه داد: در رده انفرادی یک مدال طلا و یک برنز کسب شد؛ در گروه تیمی هم توانستیم گردن آویز طلا را از آن خود کنیم و در نهایت برسکوی قهرمانی بایستیم.

سرمربی تیم ملی پومسه ناشنوایان در خصوص رقبا و سطح مسابقات اظهار داشت: بهترین تیم‌های جهان از جمله کره جنوبی، روسیه و ترکیه که در جهان صاحب نام هستند و در المپیک قبلی سکودار بودند در این رقابت‌ها حضور داشتند و سطح فنی بالایی در مسابقات را شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه المپیک ناشنوایان را در پیش داریم همه کشورهای شرکت کننده با بهترین پومسه‌روهای خود شرکت کرده بودند و رقبا با تمام توان حضور داشتند؛ با این حال پومسه‌روهای ایرانی با دو ماه اردوی شبانه روزی که پشت سر گذاشتند، توانستند به سطح خوبی از آمادگی که مد نظر کادر فنی بود، برسند و بهترین نتیجه را رقم بزنند.

سلمانی گفت: با برنامه‌ای که در نظر داشتیم و همچنین انگیزه بالا پومسه‌روها توانستیم به این عنوان دست پیدا کنیم. امیدوارم در المپیک پیش رو هم این نفرات بتوانند جایگاه خود را حفظ کنند.

وی در پایان گفت: فدراسیون ناشنوایان و فدراسیون تکواندو هر آن چه از دستشان بر می‌آمد برای ما انجام دادند و از آنها متشکرم. انشالله در رویدادهای آتی بتوانیم با کسب عناوین قهرمانی بیشتر پاسخ زحمات آنها را بدهیم.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::