شما اینجا هستید

اخبار برتر » خدابنده: برای بدست آوردن این جایگاه در جهان تلاش زیادی کرده بودم

Rate this post

مریم خدابنده بهترین پومسه‌رو مسابقات قهرمانی جهان ناشنوایان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص سطح فنی رقابت‌ها گفت: این مسابقات برای اولین بار به میزبانی ایران و با حضور ۱۴ کشور برگزار شد که تیم ملی پومسه زنان و مردان کشورمان بر سکوی قهرمانی ایستادند.

خدابنده گفت: در بخش زنان کشورهای صاحب نامی همچون کره جنوبی، روسیه و ترکیه حضور داشتند که در رده انفرادی بنده مقام اول را کسب کردم و کره جنوبی، روسیه و ترکیه دوم و سوم شدند.

وی در خصوص تمرینات قبل از مسابقات گفت: تقریبا حدود سه ماه به صورت فشرده زیر نظر اساتید پریسا خانی و بهاره قادریان تمرین می‌کردم.

خدابنده افزود: با اینکه اولین بار بود کشورمان میزبان رقابت‌ها می‌شد اما مسابقات بسیار عالی و در سطح بالایی برگزار شد؛ مسئولین برای این رویداد زحمت بسیاری کشیدند که از آنها تشکر می‌کنم.

پومسه رو کشورمان در خصوص کسب عنوان بهترین بازیکن توضیح داد: از عملکرد خودم بسیار راضی هستم و برای بدست آوردن این جایگاه تلاش و کوشش زیادی کرده بودم. با وجود رقبای خوبی که داشتم بسیار خوشحالم که توانستم با کسب این عنوان و گردن آویز طلا، گوشه‌ای از زحمات پدر، مادر و مربیان دلسوزم را جبران کنم.

وی در پایان در مورد هدفش برای آینده گفت: چند روزی برای استراحت به دیدار خانواده می‌روم و سپس تمریناتم را برای آمادگی در بازی‌های المپیک شروع می‌کنم.

 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::