شما اینجا هستید

اخبار برتر » مربی هند: ایران قابلیت میزبانی رویدادهای گرندپری و گرنداسلم را دارد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آجای دَلال، مربی تیم هند در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در خصوص سطح مسابقات جام فجر ایران اظهار داشت : مسابقات تکواندوی جام فجر در سطح بالایی قرار داشت و قابل مقایسه و رقابت با سایر تورنمنت‌های بین‌المللی دنیا بود.

وی در خصوص عملکرد تکواندوکاران هند در این مسابقات گفت: از عملکرد تکواندوکاران دختر هند در جام فجر خیلی راضی هستم، چرا که با کسب یک مدال نقره و برنز نه تنها عملکرد خوبی داشتیم، بلکه روی سکوی سوم قرار گرفتیم. علاوه بر این تیم دختران هند موفق به کسب کاپ اخلاق مسابقات شد. در بخش پسران تیم ما مدالی را کسب نکرد و می‌توانست بهتر ظاهر شود.

مربی تیم هند در خصوص تعاملات این کشور با ایران به عنوان یکی از کشورهای صاحب سبک تکواندو دنیا گفت: برنامه‌های ما با تکواندو ایران شروع شده است و ما در گذشته نیز به ایران آمدیم و در کرج با باشگاه‌های مختلف اردو داشتیم. در آینده نیز این پروژه‌های همکاری ادامه خواهد داشت.

دلال در خصوص میزبانی ایران گفت: از ۲۰۱۶ که برای اولین بار به ایران آمدیم، این کشور پیشرفت‌های زیاد داشته است. ایران این قابلیت را دارد که در آینده میزبانی رویدادهای خاص‌تر مانند گرندپری و گرنداسلم را داشته باشد.

منبع: فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::