شما اینجا هستید

اخبار برتر » تکلیف کادر فنی تکواندو فردا مشخص می‌شود/ اضافه شدن ساعی و خلیفه به ترکیب کمیته فنی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، پس از ناکامی تکواندوی ایران در المپیک توکیو، کمیته فنی فدراسیون تکواندو جلسات مختلفی را با حضور مربیان و چهره های شاخص تکواندوی ایران برگزار کرد اما بر خلاف گمانه زنی های متعدد هنوز هیچ تصمیمی درباره تغییرات یا تقویت کادرهای فنی گرفته نشد.

برخی شنیده ها حاکی از احتمال تغییرات در کادرهای فنی تکواندو است اما این پیشنهاد موافقان و مخالفانی دارد، در مقابل برخی نیز خواستار تقویت کادر فنی و انتخاب یک فرد شناخته شده و با تجربه به عنوان مدیر تیم های ملی هستند.

در این میان انتقادات زیادی به بیانیه کمیته فنی تکواندو درباره دلایل ناکامی در المپیک‌ توکیو مطرح شد و برخی آن را نشانه انفعال و بی تفاوتی فدراسیون تکواندو ارزیابی کردند.

با این وجود پس از بحث و حواشی گسترده پس از المپیک، کمیته فنی فدراسیون تکواندو فردا (سه شنبه) تصمیم نهایی خود را درباره تیم های ملی اتخاذ خواهد کرد.

اما نکته حائز اهمیت در این خصوص، بند چهارم بیانیه فدراسیون تکواندو «تقویت کمیته فنی با دعوت از کارشناسان خبره» بود که به نظر می‌رسد فدراسیون به این بند عمل کرده است و خبرهای منتشر شده حاکی از آن هست که هادی ساعی موفق ترین تکواندوکار تاریخ ایران و سید نعمت خلیفه از مربیان سازنده و موفق در رشته تکواندو که از تحصلیکرده های این رشته است، به عنوان اعضای جدید به کمیته فنی اضافه شده‌اند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::