شما اینجا هستید

تیتریک » صالحی: به خاطر متمرکز برگزار شدن مسابقات متضرر شدیم
گروه : تیتریک , خبر , گفتگو

Rate this post

رحیم صالحی سرمربی تیم استقلال و دارنده ۸ عنوان قهرمانی لیگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص مسابقات لیگ در سال‌جاری و حضور این تیم توضیح داد: در حال حاضر اراده‌ای برای حل این موضوع و حضور تیم‌ها در مسابقات وجود ندارد چراکه بخاطر وجود بیماری کرونا بسیاری از خانواده‌ها تمایلی به شرکت کردن فرزندانشان در لیگ ندارند؛ البته خیلی منطقی است و فکر می‌کنم هیچ کسی آمادگی لازم برای این رقابت ها را ندارد.

وی ادامه داد: سال قبل مسابقات لیگ در شرایطی برگزار شد که فقط یک ماه زمان برای تمرین داشتیم، بعد از آن رقابت‌ها به صورت فشرده انجام شد که اصلا شیوه خوبی نبود و فکر می‌کنم بیشتر برای حفظ تیم ها و راضی نگه داشتن آنها بود..

صالحی برای شیوه برگزاری مسابقات پیشنهاد داد: باید یک برنامه ریزی مدون داشته باشیم که بازیکنان تحت شرایط مسابقه قرار بگیرند و این فرصت را بدهیم تا رقابت ها مانند سابق برگزار شوند، البته در مورد سال گذشته سازمان لیگ هم بی تقصیر است چرا که اوضاع نا به سامان بود.

وی افزود: به نظر من اگر با تزریق واکسن ایمنی ایجاد شود و دیدار بین تیم ها به صورت رفت و برگشت انجام شود موثرتر خواهد بود؛ ما سال گذشته به خاطر متمرکز برگزار شدن مسابقات متضرر شدیم حالا که باشگاه ما استقلال است توقع بیشتری دارند؛ البته مدیریت در حال جابه جایی است و ما هم بلاتکلیف هستیم ولی اگر اتفاقات خوبی بیفتد اسپانسر ما آقای نامداری مثل همیشه به ما کمک خواهند کرد و دوباره می‌توانیم به جایگاه قبلی خود برگردیم و بسیاری از استعدادها را به تیم ملی معرفی کنیم و با برنامه ریزی مدون قهرمانان گذشته‌ای که از باشگاه جوانه رشد کردند را کنار تیم داشته باشیم و با استفاده از دانش و تجربه آنها نسبت به حضور رده‌های مختلف سنی و بازیکن‌سازی اقدام کنیم.

وی در خصوص شروع تمرینات و آمادگی بازیکنان برای حضور در مسابقات لیگ توضیح داد: برای تیم ما هنوز اتفاقی نیفتاده است ولی اگر به صورت جدی تصمیم به حضور بگیریم با توجه به اتفاقاتی که قرار است در باشگاه استقلال رخ دهد شروع به برنامه ریزی و جذب بازیکن می کنیم و تمرینات را با امید به خدا آغاز می کنیم.

صالحی در مورد جذب بازیکن جدید گفت: حتما نفراتی را به تیم اضافه خواهیم کرد، سال گذشته هم با افرادی صحبت کرده بودیم و تعدادی از بازیکنان هم خودشان تمایل به حضور داشتند که امسال هم با من در تماس بودند و امیدواریم بتوانیم چندتا ملی پوش و تعدادی نوجوان در کنار تیم داشته باشیم چرا که به سرمایه گذاری روی نوجوانان اعتقاد زیادی دارم افرادی مثل میثم باقری، هادی مستعان، فرزاد عبدالهی، فرشاد قیاس جردی نوجوانانی بودند که با آنها به نتایج و افتخارات زیادی دست پیدا کرده‌ایم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص افزایش سقف قرارداد بازیکنان اظهار داشت: با توجه به تورم قطع به یقین باید افزایش مبلغ صورت بگیرد در حال حاضر قراردادها با مبالغ کمی امضا می‌شوند؛ مسایل مالی مهم هستند ولی در ایجاد انگیز موارد دیگری هم اهمیت دارند تا بازیکنان تشویق بشوند.

صالحی در مورد تسویه حساب سال گذشته بازیکنان گفت: ما سال گذشته خیلی دیر با بازیکنان قرارداد بستیم و نفرات تاپی نداشتیم البته تمامی آنها توانمند و با انگیزه بودند ولی تا قبل عید تسویه انجام شد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::