شما اینجا هستید

بین الملل » رقبای ۴ نماینده تکواندو ایران در روز دوم تورنمنت ترکیه معرفی شدند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هشتمین دوره تورنمنت بین المللی ترکیه ۲۰۲۱ – ۱G در رده سنی بزرگسالان با حضور ۵۳۵ تکواندوکار از روز گذشته (چهارشنبه – ۲۰ اسفندماه) “استانبول” آغاز و تا فردا (جمعه – ۲۲ اسفندماه) ادامه خواهد داشت.

مهلا مومن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل نمایندگان تکواندو ایران در این رقابت‌ها هستند.

مبارزات روز دوم (پنجشنبه – ۲۱ اسفندماه) در اوزان ۵۳-، ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم پیگیری خواهد شد و غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه و ملیکا میرحسینی هوگوپوشان ایرانی در این روز هستند.

قرعه‌کشی رقابت‌های روز دوم انجام و نمایندگان ایران در این روز حریفان خود را شناختند.

غزل سلطانی در وزن ۵۳- کیلوگرم ابتدا رو در روی “کانسو آلتین” نماینده میزبان قرار می‌گیرد و سپس با “لورنا کابل سولاز ” اسپانیایی مبارزه خواهد کرد.

ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف “گولس پولات” تکواندوکار ترکیه  می‌رود و در ادامه با یکی از نمایندگان ترکیه دیدار می‌کند؛ کوثر اساسه دیگر نماینده ایران در این وزن است که ابتدا با “فاطما آیرم آیگول” نماینده ترکیه مبارزه می‌کند و سپس برنده دیدار ترکیه و اسپانیا را پیش رو دارد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی تکواندوکار کشورمان است که در اولین دیدار برابر یکی از نمایندگان ترکیه قرار خواهد گرفت.

هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.

این رقابت‌ها ۱G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶۰ امتیاز تعلق می گیرد.

در پایان رقابت‌های روز نخست زهرا پوراسماعیل بر سکوی قهرمانی ایستاد و پریسا جوادی و یلدا ولی نژاد به مدال برنز رسیدند.

اما مسابقات روز سوم و پایانی (جمعه – ۲۲ اسفندماه) در اوزان ۴۶- و ۴۹ کیلوگرم انجام می‌شود که مهلا مومن زاده به عنوان آخرین تکواندوکار ایران به مصاف رقبای خود می‌روند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::